2000 Lt Vidalı Kompresör Modelleri ve Fiyatları

Yüksek güç çıkışına sahip 2000 lt vidalı kompresör modelleri büyük üretim tesislerinden karmaşık üretim hatlarında gerçekleşen faaliyet sürecine kadar pek çok alanda kullanılır. Atmosfer basıncının çok daha üzerinde değerlere ulaşarak güçlü hava basıncı üretir. Gelişmiş donanıma sahip motorlu iş ekipmanları kalite, performans, verimlilik, hız ve fonksiyonellik unsurlarını, kompakt tasarımında bir araya getirir. 

2000 lt vidalı kompresör modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz bilgilere, içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

2000 Lt Kompresör Nedir, Ne İşe Yarar?

Ağır ve yoğun yük altında çalışma performansına sahip tasarımıyla hem kesintisiz hem de yüksek basınçlı hava çıkışı sağlayan motorlu makinelere, 2000 lt vidalı kompresör denir.

İdeal genişliğe sahip tank kapasitesine sahip gelişmiş tasarımlar, yoğun miktarda havanın ya da gazın sıkıştırılarak depolanması sağlar. Profesyonel kullanım ihtiyaçlarına ideal çözümler üreterek iş akışını noksansız ve sorunsuz hale getirir. Ağır ve sürekli iş akışının olduğu işletmelerde ihtiyaç duyulur. 

2000 Lt Kompresör Modelleri Nelerdir?

2000 lt vidalı kompresör modelleri, sundukları farklı güç aralıkları sayesinde zorluk seviyesi değişen uygulamaların yapılmasına imkân sunar. İdeal büyüklüğe sahip geniş iç hacimli tankı ile farklı sektörlerin çalışmalarını eksiksiz hale getirir. İnvertörlü sistemler, faaliyetin gerektirdiği kadar hava üreterek ihtiyacınız kadar enerji tüketir. Hava kurutuculu sistemler, kompresörün performansını ve verimliliğini etkileyen nemi ortadan kaldırarak makinenin ömrünü uzatır. Ergonomik tasarımları, ayarlanabilir basınç seviyeleri, pratik ve anlaşılır kumanda panelleri sayesinde konforlu kullanım imkânı sunar. 

2000 lt kompresör modelleri, büyük sanayi işletmelerinin ve karmaşık üretim süreci yöneten endüstri alanlarında sıklıkla tercih ediliyor.

2000 lt vidalı kompresör modelleri şunlardır:

 • 2000 lt vidalı kompresör modelleri 45 kW

 

 • 2000 lt vidalı kompresör modelleri 55 kW

 

 • 2000 lt vidalı kompresör modelleri 75 kW

2000 Lt Kompresör Özellikleri Nelerdir?

2000 lt vidalı kompresör modelleri, teknolojileri ve tasarım özellikleri bakımından değişkenlik gösterir. Kullanıcılar açısından opsiyonellik sunan motor gücü performansı, kullanım alanına ve amacına uygun seçimlerin yapılmasını mümkün hale getirir. 

2000 lt vidalı kompresör özellikleri şöyledir:

 • Sürekli hava ihtiyacı bulunan işletmelerin yoğun ve ağır yük koşulları altında çalışmaya elverişlidir.
 • Minimalize edilmiş titreşim ve düşük ses seviyeleri, kullanıcılara önemli konfor sunar. 
 • Dijital, ışıklı ve ikazlı yönetim panelinden oluşan ekranı ile pratik kullanım sunarak basınç seviyesi, hava tüketimi ve diğer parametrelerin takibi ile kontrolünü mümkün hale getirir.
 • Dış ve iç komponentlerde tercih edilen materyal kalitesi soğutma sisteminin performansını destekleyerek kullanım performansını ileri seviyeye taşır ve makinenin ömrünü uzatır. 
 • Mikroişlemcili ya da PLC (Mikrodenetleyici) teknolojisine sahip kontrol panelleri, güçlü basınç üretim sistemlerinin kumanda, kontrol ve denetim işlemlerini kolaylaştırır.
 • Dayanıklı yapısıyla öne çıkan modeller, yenilikçi ve modern teknolojileri ile uzun ömürlü ürün avantajı yaşatır.
 • Basınçlı hava ünitelerine entegre edilen direkt akuple sistemler, motoru doğrudan vida ünitesine bağlayarak üstün performans ve yüksek oranda enerji verimliliği sağlar. 
 • İsteğe göre invertörlü tasarlanan modeller, üretim hatlarında meydana gelen anlık hava değişimlerini algılar ve motor devrini otomatik ayarlar. Yumuşak kalkış ve duruş özelliği sayesinde hem makinenin çalışma ömrü uzar hem de enerji tüketimi azalır. 
 • Ürünler, Makine Emniyet Yönetmeliği başta olmak üzere hem ülke hem de uluslararası kalite standartlarına uyumluluk sertifikaları, güvenlik ve garanti belgeleri ile üretilir.

2000 Lt Kompresör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Endüstriyel çalışma sahalarındaki hava üretim sürecini, ileri seviyede karşılayarak verimli, dayanıklı ve güvenilir çözümler sunar. Siz de 2000 lt vidalı kompresör modelleri tercihinde bulunurken şu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz: 

 • Firmaların çalışma koşullarına elverişli kompresör tipi,
 • Güvenilir ve satış sonrası servis, destek, hizmet ağı geniş marka, 
 • Faaliyete uygun özgül enerji sarfiyatı,
 • İş akışına uygun temiz basınçlı hava miktarı,
 • Hava sıkıştırma ve depolama kapasitesi,
 • İşletme basıncı,
 • İlerleyen süreçte basınçlı hava sistemine ilave özelliklerin gerekip gerekmeyeceği,
 • Kompresör için konumlandırılacak yerin ortam koşulları,
 • Sektörde daha iyi çalışma performansı sağlayacak ürün için ayrılan bütçe aralığı gibi detaylara öncelik verilmesi önemlidir.

2000 Lt Kompresör Fiyatları Ne Kadar?

2000 lt vidalı kompresör fiyatları, ürünlerin markasına, modeline, teknolojik ve tasarım özelliklerine göre şekillenir. İş yoğunluğuna, üretim sürecine ve kullanım beklentilerine göre tasarlanan yüksek basınçlı hava sistemleri, endüstriyel süreçler için farklı seçenekler sunar. Kompakt tasarımları ile yüksek performans, düşük enerji tüketimi, sessiz çalışma ve kullanım pratikliği sunar. Kaliteli ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım beklentilerini karşılar. 

Siz de üretim sürecindeki faaliyetler için yüksek performans ve enerji tasarrufu sunan 45 kw, 55 kw ve 75 kw 2000 lt vidalı kompresör modelleri ve fiyatları arasında değerlendirmek yaparak beklentilerinize uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Son Yazılar

Kompresörlerde hangi yağ, kaç numara yağ kullanılır?

Kompresörlerde kullanılan yağlar, genellikle kompresörün tipine, tasarımına ve çalışma koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak, genel olarak aşağıdaki

Vidalı kompresör nedir, modelleri, özellikleri nelerdir, ne işe yarar, nerde kullanılır?

 • 28, Ağustos , 2023
Vidalı kompresörler, hava veya gazı sıkıştırmak ve yüksek basınç altında depolamak için kullanılan bir tür pozitif deplasmanlı kompresördür.

Kompresör nedir, modelleri nelerdir, ne işe yarar, nerelerde kullanılır?

 • 25, Ağustos , 2023
Kompresör, havayı veya gazı sıkıştırmak ve yoğunlaştırmak için kullanılan bir mekanik cihazdır. Bu cihazlar, gazların hacmini azaltarak basınçlarını